KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12634386
nr 1263 4386
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, bro. Olja på pannå, 26x20 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:37:40
100 kr
200 kr
300 kr